STRONY INTERNETOWE:


Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca. Być może ktoś właśnie włączył komputer, by przejrzeć oferty z branży Państwa firmy. Korzyści, jakie może w takiej chwili przynieść posiadanie własnej, profesjonalnej strony internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta zaprezentowana w sieci na pewno zwróci na siebie uwagę.

Oferujemy kompleksową obsługę. Rejestracja domeny, indywidualną grafikę oraz hosting na serwerze.

Wykonamy małe strony wizytówkowe oraz rozbudowane serwisy. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań klienta.

STRONA INTERNETOWA - BASICtwoja wizytówka w internecie

Podstawowa strona wizytówka jest przeznaczona dla małych firm, lub początkujących którzy chcą zaznaczyć swoją obecność w internecie posiadając ograniczony budżet. W przyszłości możliwa jest rozbudowa opierając się na wykonanej już stronie wizytówkowej.

Oferujemy indywidualną grafikę, maksymalnie dwie podstrony (główna + kontakt), hosting na serwerze 1 rok gratis oraz pomoc w doborze odpowiedniej domeny.


Koszt wykonania od 200zł netto.

+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


STRONA INTERNETOWA - STANDARDbogata, szyta na miarę strona wg. twoich potrzeb

Jak wiadomo, strona internetowa jest znakomitą formą przekazywania informacji na temat naszej działalności. Jest to reklama dostępna 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, praktycznie dla wszystkich, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych. Dla firm, które chcą konkurować na rynku strona internetowa to obecie konieczność.

Oferujemy indywidualną grafikę, maksymalnie nie ograniczoną ilość podstron, animowane menu, top lub inne elementy strony, formularze zapytań, optymalizacja kodu strony, hosting na serwerze 1 rok gratis oraz pomoc w doborze odpowiedniej domeny.


Koszt wykonania strony od 400zł netto.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


STRONA INTERNETOWA - CMSw pełni zarządzaj i modyfikuj swoją stronę

CMS (Content Management System) jest stroną - aplikacją służącą do zarządzania treścią na stronach www poprzez przeglądarkę internetową. Nie wymaga od użytkownika wiedzy programistycznej, a jedynie podstawowych umiejętności w obsłudze programów biurowych. Administrator strony dzięki systemowi CMS może samodzielnie aktualizować treść witryny, edytować teksty, dodawać zdjęcia i w bardzo prosty sposób zarządzać wszystkimi elementami serwisu www.

Stronę CMS polecamy każdemu kto chce samodzielnie zarządzać włąsną stroną internetową w prosty i efektywny sposób


Koszt wykonania od 1300zł netto.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


SKLEP INTERNETOWYpodstawa sprzedaży internetowej

Oferujemy projektowanie i tworzenie sklepów internetowych. Oprogramowanie naszego sklepu internetowego posiada szereg rozbudowanych modułów pozwalających na proste zarządzanie samym sklepem. Oferowany przez nas sklep internetowy to doskonały system pozwalający bez trudu prowadzić sprzedaż internetową.


Koszt wykonania od 1600zł netto.


Dla klientów, którzy prowadzą swoją sprzedaż jako zwykły sklep czy hurtownia oferujemy integrację systemu sprzedaży internetowej z aplikacją obsługi gospodarki magazynowej i sprzedaży. W tym celu proponujemy naszym klientom wysokiej klasy oprogramowanie firmy Insert - Subiekt GT z odpowiednimi roszerzeniami.

Takie rozwiązanie pozwala nam:

  • eksport towarów do sklepu internetowego bezpośrednio z oprogramowania firmy Insert
  • import zamówień ze sklepu internetowego bezpośrednio do oprogramowania
  • weryfikację stanów magazynowych

W przypadku gdy wykożystujecie już Państwo oprogramowanie innej firmy oferujemy migrację bazy danych do oprogramowania Subiekt GT.

Rozwiązanie gwarantuje satyfakcję i sprawną pracę w bardzo dobrej cenie.

+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


LAYOUT GRAFICZNYukład i kompozycja strony www, gotowy do zakodowania

Nowoczesny i estetyczny wygląd strony internetowej w dużej mierze decyduje, czy użytkownik internetu, który trafia na stronę www zechce dalej ją przeglądać. Grafika strony www powinna być przejrzysta i projektowana z myślą o intuicyjnej nawigacji.
Projektujemy zarówno proste grafiki do stron, jak i zaawansowane layouty portali, sklepów czy serwisów internetowych.


Koszt wykonania od 250zł netto.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


ANIMOWANE BANERY FLASHprosty sposób na promocję strony www

To najprostszy internetowy system reklamowy, poprzez który z łatwością zareklamujesz się na stronach internetowych oraz zrealizujesz własną kampanię reklamową. Celem banera poprzez zwrócenie na niego uwagi jest spowodowanie kliknięcia. Tworzenie banerów w technologii Flash umożliwia zastosowanie animacji. Większość popularnych portali oferują reklamę w tej właśnie postaci. Wymiana banerami z innymi stronami to prosty i tani sposób na promocję.
Koszt wykonania od 50zł netto.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


KAMPANIE AD-WORDSszybkie i skuteczne kampanie internetowe

Kampanie adwords to innowatorski typ kampanii, a przy tym cechujący się wysoką skutecznością. Głównie przeznaczone są dla klientów, oczekujących wysokiej skuteczności, szybkich efektów i dokładnych raportów z przebiegu kampanii. Reklama w wyszukiwarce Google to dla nowego produktu czy młodej strony jedyna forma szybkiego i skutecznego dotarcia do klienta docelowego. Z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Obecnie w Polsce korzysta z niej około 14 mln internautów, taki rynek reklamowy musi wzbudzać zainteresowanie. Efektywność prowadzenia kampanii zależy w dużej mierze od sposobu konfiguracji i analizy odwiedzin tak aby zabrać klienta wprost na naszą stronę do naszej propozycji, będącej odpowiedzią na jego potrzeby.
Koszt kampani od 100zł netto przy minimalnym miesięcznym budżecie 40zł.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


APLIKACJE DEDYKOWANErealizujemy twój pomysł, zlecenia nietypowe

Aplikacje dedykowane - tworzone są na zamówienie i realizowane po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb i wymagań Klienta.  Potrzeba tworzenia ich wynika często z konieczności stworzenia nowego systemu, który poprzez swoją kompleksową budowę musi być „szyty na miarę” i nie może opierać się o istniejące już niewystarczające rozwiązania. Cykl tworzenia oprogramowania dedykowanego obejmuje pełny zakres obsługi projektu, rozpoczynając od analizy potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa, określenia parametrów i funkcjonalności systemu, poprzez jego projektowanie, wykonanie, testowanie aż do implementacji, a kończąc na szkoleniach i opiece nad gotowym systemem. Oferujemy również usługi integracji tworzonych przez nas aplikacji z istniejącymi już w firmach systemami informatycznymi.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


HOSTINGtwoja strona czy aplikacja na naszych serwerach

Hosting to usługa zapewniająca natychmiastowe udostępnienie własnej strony lub aplikacji internetowej milionom użytkowników Internetu. Mamy miejsce na serwerach gdzie możesz stworzyć i zamieścić swoją stronę internetową, poczte e-mail, forum lub bloga. W każdej chwili masz dostęp do swojej strony za pomocą serwera FTP. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z własną stroną internetową, czy zajmujesz się zawodowo tworzeniem serwisów, nasz hosting spełni Twoje oczekiwania.

Koszt od 120zł netto.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


Ostatnie realizacje: