GADŻETY REKLAMOWE:


Dobrze wyprodukowane, nie koniecznie banalne i funkcjonalne artykuły reklamowe są bardzo dobrym sposobem na budowanie wizerunki firmy i jej promowanie. Gadżety reklamowe z nadrukiem skutecznie zwracają na siebie uwagę i wzbudzają sympatię obdarowanych nimi osób. Jednym z ich największych atutów jest fakt, że towarzyszą nam często każdego dnia, przy codzienny sytuacjach, przypominając o istnieniu danej marki czy firmy.

PODKŁADKI POD MYSZmousepady z nadrukiem

Klasyczny mousepad z pełnokolorowym nadrukiem to znakomity gadżet reklamowy. Jest to skuteczny nośnik reklamy pozostający cały czas w zasięgu wzroku podczas pracy przy komputerze. Dosyć duży obszar zadruku, na całej powierzchni podkładki (25x19 cm) daje duże możliwości prezentacji wizerunku produktów, logotypów itp. Przy tak wielkich zaletach standardowa podkładka jest jednym z ciekawszych gadżetów promocyjnych Twojej firmy czy marki.

podkład z gumy
grubość podkładki 4mm
rozmiar podkładki i nadruku 25x19cm
nadruk pełen kolor
minimalna ilość zamówienia: 50 sztuk

+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEMochrona i prestiż twojego produktu

Torby te są praktyczne, mają szeroki zakres zastosowania i są bezpieczne dla środowiska. To najtańszy rodzaj z prezentowanych, ale i najbardziej praktyczny.

Idealnie sprawdzają się podczas akcji promocyjnych, na których rozdawane są zestawy upominków w atrakcyjnej formie. Coraz częściej papierowe torby możemy zobaczyć również w sklepach jako zamiennik reklamówek. Oryginalna papierowa torba z ciekawym nadrukiem może również okazać się wyjątkowym opakowaniem na prezent dla bliskiej osoby. Szeroki zakres zastosowania równa się ze skuteczną reklamą


Nadruk 1 kolor

Minimalna ilość zamówienia: 100 sztuk


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


PENDRIVEpraktyczne rozwiązania

Użyteczna nowoczesna technologia jako gadżet promocyjny to właśnie pendrive reklamowe. Niewielka wielkość i duża pojemność to główne zalety produktu. Dołącz do tego wartość marketingową, a uzyskasz zakup wpisujący się w potrzeby firm zajmujących się reagowaniem na nowe trendy reklamowe. Nadruk wykonujemy technologią grawerowania laserowego lub tampondruku w zależności od specyfiki powierzchni. Nadkład od 10sztuk.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


BRELOKIplastikowe,metalowe,otwieracze lub odblaskowe

Breloki pozwalają na rozróżnienie Twojej komórki, kluczy, torebki z wielu innych podobnych rzeczy. Do tego dochodzą oczywiste wartości wizualne, wpływ na promocję wizerunku.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


DŁUGOPISYjeden z pierwszych gadżetów reklamowych

Od wielu lat jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Często decyduje o tym niska cena tych upominków. Pomimo niezbyt dużego pola nadruku, długopisy reklamowe zawsze znajdą zastosowanie. Korzystamy z nich w pracy, w domu, w sklepach, urzędach i wielu innych miejscach. Z tego powodu długopisy z nadrukiem logo firmowego są doskonałym nośnikiem reklamy.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


SMYCZE REKLAMOWEprosta rzecz a cieszy

Ciekawy i użytecznym sposobem promocji każdej firmy. Ich największą zaletą jest praktyczność i niskie koszty produkcji. Ponadto smycze służą do noszenia kluczy, telefonów i innych drobiazgów, a ich doskonała widoczność sprawia, że są one bardzo skutecznym materiałem promocyjnym. Smycze zakończone są karabińczykiem lub uchwytem na telefon. Minimalny nakład to 100szt.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


KUBKInadruk na kubku staje się codziennością

Jeden z najbardziej porządanych przez klientów gadżet reklamowy. Kubki z nadrukiem są codziennym sposobem prezentacji oraz utrwalenia wizerunku firmy. Jako nieliczny z gadżetów reklamowych jest często i systematycznie wykorzystywany zarówno w domu czy w pracy. Otwiera to możliwość zaprezentowania Państwa firmy czy marki nie tylko klientom, lecz również ich rodzinom i znajomym.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


Ostatnie realizacje:

agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra