REKLAMA ZEWNĘTRZNA:


Najważniejsze źródło przekazu reklamowego. Ta forma reklamy dociera do odbiorcy bezpośrednio i bez możliwości jej pominięcia, co decyduje o bardzo wysokim procencie oglądalności. Głównym celem reklamy zewnętrznej jest przyciągnąć wzrok klienta, skupić na sobie jego uwagę, wywołać porządanie i zainspirować do działania. Najważniejszy jest ciekawy,unikalny projekt oraz wykonanie, ponieważ raz stworzona reklama będzie służyć Państwu przez wiele lat.
Nie ograniczona oferta projektów i wiele propozycji pozwoli Państwu odnaleźć taką formę, która będzie najlepiej skorelowana z branżą oraz usługami jakie świadczy Państwa przedsiębiorstwo. Reklama zewnętrzna głównie kładzie nacisk na kolorystykę oraz ciekawe wzornictwo a także efekty świetlne, które mają przykuć uwagę osób znajdujących się w jej pobliżu, Waszych potencjalnych i obecnych klientów.

OKLEJANIE WITRYNreklama na witrynie pracuje 24h na dobę

Zajmujemy się projektowaniem grafiki oraz oklejaniem witryn, szyb lokali usługowo-handlowych, banków, restauracji, kawiarni, sklepów, galerii handlowych czy powierzchni biurowych na terenie całego kraju i nie tylko. Proponujemy zastosowanie folii jednokolorowych czy wydruków pełnokolorowych wszystko w zależności od potrzeb klienta i projektu.

 

  • Grafika ploterowa (wycięte z folii grafiki, teksty, loga, itp) aplikowane na szyby.
  • Druk solwentowy na folii (dowolna grafika drukowana na folli samoprzylepnej) aplikowana bezpośrednio na szyby.
  • Druk solwentowy na folii OWV (dowolna grafika drukowana na folii OWV), jest to samoprzylepna folia, jednostronnie przepuszczająca obraz daje możliwośc całkowitego zaklejenia witryny od zewnątrz bez utraty dostępu światła dziennego.
  • Folia DDS (do dekoracji szła) daje efekt szyby piaskowanej, pozwala odizolowac przestrzenie biurowe, sklepowe, itp. Istnieje możliwośc wycięcia w folii dowolnych elementów dekoracyjnych. Aplikacja od zewątrz i wewnątrz.

 

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie w zależności od zastosowanych folii i metrażu.

 

Poniżej cennik na podstawowe usługi w tym zakresie:

 

ploterowe wycinanie folii

15 zł /m2

czyszczenie powierzchnie ze starych reklam itp.

30 zł /m2

aplikacja folii

30 zł /m2

 

Powyżej 10m2 zapytaj o rabat. Ceny netto.

+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


TABLICE REKLAMOWEklasyczny spoób znakowania punktu handlowego, biura, firmy lub sklepu

Oferujemy trwałe tablice reklamowe o podłożu z plexi, dibondu, polipropylenu czy PVC o grubości od 3 do 10 mm. Tablice stanowią doskonałą reklamę zarówno samej firmy jak i jej usług. Wykonujemy tablice wiszące, stojące, jednostronne i dwustronne, mocowane do konstrukcji lub bezpośrednio do ścian czy elewacji. Nie jesteśmy ograniczeni ilością, wykonamy dla Państwa nawet jedną sztukę o bardzo małych rozmiarach.

Na podkład nanoszona jest folia ploterowa lub drukowana w technologii solwentowej. Dla zabezpieczenia, na wydruki możemy zastosować laminowanie, które dodatkowo wzmocni tablicę i uodporni ją na działanie promieni UV oraz czynników atmosferycznych.

Po uzgodnieniu wykonujemy tablice na podkładach własnych lub klienta. Projektujemy, drukujemy, tniemy, wklejamy, montujemy.

 

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie w zależności od rodzaju podładu, zastosowanych folii i metrażu.

 

Poniżej cennik na podstawowe usługi w tym zakresie:

 

ploterowe wycinanie folii

15 zł /m2

czyszczenie podkładu ze starych reklam itp.

30 zł /m2

aplikacja folii na podład

30 zł /m2

montaż tablicy 30 zł /m2

 

Powyżej 10m2 zapytaj o rabat. Ceny netto.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


REKLAMA NA POJAZDACHmobilna wizytówka firmy

Wysoka skuteczność oddziaływania oraz wysoki poziom zapamiętywania oglądanej reklamy, wysoka, stwierdzona doświadczalnie na rozwiniętych rynkach świata, skuteczność widoczna we wzroście sprzedaży reklamowanych produktów. Jest to najniższy długofalowo koszt dotarcia do odbiorcy w porównaniu do innych form reklamy takich jak outdoor, prasa, TV czy radio.

Bezpłatna powierzchnia reklamowa przy wykorzystaniu własnych pojazdów lub pojazdów dystrybutorów czy przedstawicieli.

 

Oklejamy folią ploterową, OWV oraz folią wylewaną.

Doradzimy, zaprojektujemy oraz wykonamy.

 

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie w zależności od rodzaju zastosowanych folii i metrażu.

Poniżej cennik na podstawowe usługi w tym zakresie:

 

ploterowe wycinanie folii

15 zł /m2

aplikacja folii ploterowej i OWV

50 zł /m2

aplikacja folii wylewanej indywidualna wycena

 

Powyżej 10m2 zapytaj o rabat. Ceny netto.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


LITERY 3Dprzestrzenna forma reklamy wizualnej

Liternictwo lub loga ze styroduru to jeden z bardziej popularnych oznakowań sklepów, firm lub galerii handlowych. W większości przypadków do zastosowań wewnętrzych lub przy uzyciu specjalnych farb również na zewnątrz. Wycięty kształt lub literę poddaje się dalszej obróbce tj. klejeniu, szpachlowaniu, szlifowaniu i malowaniu. Dla podniesienia walorów wizualnych na lico liternictwa stosuje się plexi lub dibond. Całość ze względu na mały ciężar montuje się za pomocą kleju montażowego lub taśmie montażowej.

 

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie w zleżności od grubości materiału i metrażu.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


BANERYwszechstronne i uniwersalne nośniki reklamowe

Banery są wygodną formą prezentacji reklamowej. Wytrzymały materiał pozwala na wielokrotne wykorzystywanie przy różnych okazjach zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Baner reklamowy można zamontować bez większych trudności prawie w każdym miejscu. Najpopularniejsze miejsca to ściany budynków, ogrodzenia, wnętrza budynków. Banery nie mają ograniczeń w zakresie wielkości, stąd duże możliwości adaptacji reklamy banerowej do potrzeb klienta. Niezmiernie ważną cechą banera, która sprawia że jest tak wszechstronny i wygodny w użytkowaniu jest bezproblemowy transport.

  • druk z roli szerokości 1,6 lub 3,2m, długości 50mb bez łączenia
  • dowolna wielkość od 1m
  • pełnokolorowy solwentowy nadruk
  • wzmocnione krawędzie oraz metalowe oczka co 50cm
  • mocna tkanina banerowa Frontlit o gramaturze 510g
  • pełne wykończenie banera, baner gotowy do montażu


Zapytaj o aktualną cenę. Oferujemy dwie opcje realizacji:

  • express (czas realizacji do 3 dni roboczych)
  • standard (czas realizacji do 6 dni roboczych)

+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


KASETONY ŚWIETLNEnajpopularniejsza forma reklamy świetlnej

Uniwersalne nośniki reklamowe doskonale widoczne w dzień jak i w nocy. Kaseton standardowo wykonany jest z profila aluminiowego malowanego proszkowo na dowolny kolor w systemie RAL, ze stroną ekspozycyjną z plexi wyklejoną grafiką translucentną z folii samoprzylepnych wycinanych ploterowo lub drukowanych solwentowo. Oświetlenie kasetonu stanowią klasyczne, łatwo dostępne świetlówki lub ledy o mocy uzależnionej od wielkości i kształtu kasetonu.

 

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie w zależności od wielkości kasetonu i zastosowanego oświetlenia.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


SYSTEMY EKSPOZYCYJNEelementy wystaw, stoisk, konferencji, w holu biura lub urzędzie

Inaczej produkty "mobilne" wzmacniających przekaz promocyjny Firmy. W skład systemów ekspozycyjnych wchodząmin.: ścianki, roll-up'y, potykacze, x-banery, trybunki, stojaki na ulotki, ramki owz, ramki led. Nasza oferta skonstruowana jest w ten sposób, aby można było znaleźć w niej najtańsze – podstawowe, jak i bardziej zaawansowane produkty dla bardziej wymagających Klientów. Wszystkie nasze produkty mają jeden cel - promocja wizerunku Państwa Firmy i jej produktów. Wszystkie nasze systemy wzbogacają przestrzeń promocyjną, targową i sprzedażową, zwracając uwagę klientów na produkt lub usługę, która powinna być szczególnie wyeksponowana. Oferowane przez nas systemy są niezwykle funkcjonalne. Przy minimalnym nakładzie sił i w bardzo krótkim czasie dają się rozłożyć i złożyć, co sprawia, że ich transport jest wygodny oraz bardzo bezpieczny dla systemu i grafiki. Nasze roll-up ’y, ścianki wystawiennicze (pop-up ‘y) i mniejsze systemy uzupełniające doskonale nadają się do "pracy" na targach, konferencjach i różnego typu prezentacjach.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


Ostatnie realizacje:

oklejanie witryn z nadrukiem oklejanie pojazdów reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra
agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra
oklejanie witryn agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra
oklejanie pojazdów z nadrukiem agencja reklamowa zielona góra agencja reklamowa zielona góra agencja reklamowa zielona góra
agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra
oklejanie witryn reklama zielona góra reklama zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra
agencja reklamowa zielona góra oklejanie witryn agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra
agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra