NADRUKI NA ODZIEŻY:


Wykonujemy nadruki na odzieży: koszulkach, bluzach, odzieży roboczej i ochronnej itp. Naszą technologią nadruku dla grafiki wektorowej jest flex i flock a dla grafiki full-color subliflock. Naszym atutem są niskie ceny przy realizacji nawet niskich nakładów. Nadruki charakteryzują się idealnym wyglądem oraz bardzo dużą odpornością na pranie i wytarcie. Wykorzystywane przez nas tkaniny są najwyższej jakości sprwdzonych i znanych producentów. W szerokim spektrum typów, rozmiarów i kolorów. Nadruki nadają się do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl. Nadruki wykonujemy także na odzieży dostarczonej przez klienta.

 

KOSZULKI I BLUZY Z NADRUKIEMstwórz unikalne nadruki

Myśl o koszulce innej niż wszystkie miało wielu. Wielu też chce podarować swoim klientom lub pracownikom koszulki z logo firmy lub ciekawym hasłem promocyjnym. W standardowym sklepie taka opcja jest poza zasięgiem a u nas to standard. T-shirt z nadrukiem to szansa na zbudowanie wizerunku lub po prostu chęć posiadania czegoś własnego, unikalnego. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie wszyscy klienci znają się na poszczególnych technikach nadruku na odzieży. Dlatego każdemu doradzamy, jaką metodą wykonać nadruki na koszulki w taki sposób, aby zachować najwyższą jakość oraz niską cenę. Maksymalny obszar nadruku flex lub flock to 38x38cm.

Minimalna ilość jednego wzoru to 10sztuk.

+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


ODZIEŻ I KAMIZELKI ROBOCZEoznakujemy ubiór twoich pracowników

Pracodawca powinien dostarczyć pracownikowi odpowiedniej odzieży roboczej. Ubrania robocze, zwane często ubraniami ochronnymi, powinny chronić pracownika przed zagrożeniami w trakcie pracy oraz zastępować odzież osobistą. Wykorzystanie odzieży z nadrukami wykonanymi przez naszą firmę będą bardzo efektywnym sposobem na promowanie Państwa firmy. Preferujemy nadruk na odzieży roboczej dostarczonej przez klienta.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


Ostatnie realizacje:

agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra
agencja reklamowa zielona góra agencja reklamowa zielona góra agencja reklamowa zielona góra agencja reklamowa zielona góra agencja reklamowa zielona góra
reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra