DRUKARNIA:


Oferujemy druk cyfrowy i offsetowy. Drukujemy także małe nakłady. Wydruki możemy docinać, falcować, bigować, zszywać w broszury.

 

Nie posiadasz własnego projektu ? Zamów unikalny projekt graficzny stworzony przez naszych grafików.
Do momentu zaakceptowania projektu nie poniosą Państwo żadnych kosztów.

 

Jeżeli potrzebujesz szybko lub niewielkie ilości materiałów reklamowych, najkorzystniejszą dla Ciebie techniką będzie druk cyfrowy. Jeśli natomiast interesuje Cię wydruk w dużych nakładach i najlepszej jakości, dobrym rozwiązaniem będzie druk offsetowy.

 

Pliki do druku w formatach: pdf, tiff, jpg, cdr, ai. 350dpi CMYK. Pliki do 20mb wysyłamy e-mailem powyżej 20mb zapytaj o dostęp do konta FTP.

 

Prowadzisz Studio graficzne lub Firmę reklamową zapytaj o 10% rabatu na druk.

PLAKATY jeden z najbardziej popularnych nośników reklamy wizualnej

Znakomicie sprawdzają się na otwartej przestrzeni. Nadają się zarówno do promocji osób, produktów jak i organizowanych imprez.
Plakat jest skutecznym, a jednocześnie stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do potencjalnego odbiorcy.

Druk cyfrowy EXPRESS (do 24 godzin) realizacja od 20 sztuk.

papier

A3

A4

kreda 135g

1,50 zł

1,00 zł


Ceny netto.

Druk offsetowy (do 3 dni roboczych). Dostępne formaty: A2, A1, A0, B3, B2, B1. Gramatura papieru: 100-300g.

+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


ULOTKI jeden z najtańszych nośników reklamy wizualnej

Znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Szeroki zakres formatów (od A6 do A3) oraz dodatkowa możliwość składania (falcowania) pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji i skuteczny przekaz reklamowy.

Druk cyfrowy EXPRESS (do 24 godzin) realizacja od 100 sztuk.

Druk offsetowy (do 2 dni roboczych). Dostępne formaty: A6, A5, DL, A4, A3 + opcje falcowania. Gramatura papieru: 135-300g.

+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


WIZYTÓWKI atrakcyjna forma krótkiej prezentacji firmy lub osoby

Poprostu prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią. Towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości biznesowych.

Jest oznaką uprzejmości i szacunku, często pełni funkcje reklamowe. w rozmiarach 90x50mm lub 85x55mm.

Druk cyfrowy EXPRESS (do 24 godzin) realizacja od 100 sztuk.

Druk offsetowy (do 6 dni roboczych). Dostępne opcje: foliowanie mat lub błysk oraz lakier wybiórczy. Gramatura papieru: 350g.

 

Polecamy także ekskluzywne plastikowe wizytówki na PVC i przeźroczyste na Polipropylenie o grubości od 0,4 do 0,7 mm. 


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


NAKLEJKI wszystko można oznakować

Naklejki standard - dowolny wymiar. Nakład od 1-nej sztuki

Naklejki wodoodporne - dowolny wymiar i kształt. Folia błysk, mat lub bezbarwna. Nakład od 1m2. Opcja laminowania i wycinania po obrysie.

Naklejki ploterowe na folii transportowej gotowe do aplikacji.

 

Naklejki ścienne - przygotujemy Twój dowolny wzór gotowy do dekoracji ścian.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


BROSZURYprzedstaw rozbudowaną ofertę firmy

Posiadasz ofertę lub portfolio w PDF-ie to dlaczego tego nie wydrukować ? Nie musi to być od razu kosmiczny nakład. Drukujemy od 10 sztuk.

Kredowy papier zszyty zszywkami oferujemy w formatacie A3 składanym do A4 i A4 składanym do A5.

 

 


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


KALENDARZEklasyczny i funkcjonalny nośnik reklamy wizualnej

Zapisz się w pamięci klientów na cały przyszły rok.
Proponujemy:

Kalendarzyki listkowe.

 

Kalendarze ścienne.

 

Kalendarze trójdzielne.

 

Kalendarze biurkowe.

 

Kalendarze książkowe.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


KATALOGIwydaj własny katalog, umieść w nim swoje produkty lub ofertę

Katalog to bezsprzecznie produkt z wyższej półki. Jego zadaniem jest prezentacja Twojego biznesu podczas różnego rodzaju spotkań, targów, czy konferencji. Oferujemy Katalogi w formacie A4, A5, A6, DL i 210/210mm. Nakład od 10 sztuk. Opcjonalnie lakier wybiórczy, foliowanie.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


NOTESYpodstawowe wyposażenie każdego biurka

Przydatny do notowania krótkich informacj oraz wręczania klientowi z wyceną lub innymi informacjami. Notes z indywidualnym nadrukiem jest dobrą okazją do promocji firmy. Często stosowane są jako bloki konferencyjne do prowadzenia notatek, używane na szkoleniach i konferencjach.

Oferujemy klejone notesy w formatach od A7 do A4 w ilości kart 25, 50 i 100szt. Indywidualny nadruk na każdej kartce w pełnym kolorze.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


TECZKI OFERTOWEoprawa profesjonalnej oferty

Podstawowe wyposażenie dobrego handlowca. Oferta zaprezentowana w Teczce Ofertowej poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów, co pozwoli zaoszczędzić czas.

Teczki z indywidualnym projektem graficznym wykonujemy już od 10 sztuk. Papier kreda 350g wraz z opcją foliowania mat lub błysk.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


POCZTÓWKIodejdż od standardu, znakuj własne karty pocztowe

Mogą posłużyć jako widokówki z wakacji lub firmowe kartki świąteczne, karty okolicznościowe, jubileuszowe, zaproszenia, hotelowe pocztówki.

Kartki proponujemy w standardowym formacie 105x148mm oraz DL. Cyfrową możemy wykonać kartki o dowolnym formacie od 10-ciu sztuk.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


PAPIER FIRMOWYważny element systemu identyfikacji wizualnej firmy

Papier firmowy używany jest do każdej oficjalnej korespondencji: faktury, oferty handlowe, listy informacyjne, w ten sposób prezentujesz swoją firmę i utrwalasz w pamięci kontrahentów swoje logo i dane teleadresowe.

Oferujemy papier firmowy A4 o gramaturze 90g do stosowania w każdej drukarce laserowej i atramentowej. Nakład już od 50-ciu sztuk.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


KOPERTY FIRMOWEczęsto pierwszy kontakt klienta z twoją identyfikacją wizualną

Koperty firmowe z nadrukiemi to często pierwszy kontakt klienta z graficzną identyfikacją wizualną firmy. Zadbaj o to aby została podświadomie zapamiętana i stale utrwalana jako pozytywny wizerunek firmy. Możliwość zadruku full kolor koperty na pewno pozwala na przeniesienie na kopertę ciekawego projektu. Koperty proponujemy w popularnych formatach C4, C5, C6 i DL z okienkiem i bez okienka.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


ZAWIESZKI NA KLAMKĘreklamuj się agresywniej

Zawieszki to nietypowa forma reklamy. Nie można ich przeoczyć. Docierając pod same drzwi potencjalnego klienta Twoja oferta napewno nie pozostanie bez wydzwięku. Proponujemy zawieszki z dziurką na klamkę w formacie 109x238mm na papierze kredowym 170g. Minimalny nakład to 1000szt.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


ZAPROSZENIAinformuj o wydarzeniach

Nieodłączny dodatek każdego wydarzenia. Informują, a jednocześnie są prostym i miłym przejawem grzeczności. Świetną formą promocji organizowanego przez Ciebie eventu. Zaproszenia drukujemy w dowolnych formatach, bazujących na dwóch podstawowych: A6 i DL. Domyślnie zaproszenia są bigowane "na pół". Dostępne są opcje uszlachetniania takie jak folia błysk lub mat. Nakład od 10-ciu sztuk.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


DYPLOMYutwórz pamiątkę lub udokumentuj kwalifikacje

Dyplomy to doskonały upominek i pamiątka mogą być także dokumentami poświadczającymi czyjeś kwalifikacje zawodowe lub naukowe. Bazujemy na standardowych formatach A4 i A3 ale możemy wydrukować także dla Państwa dowolny wymiar. Dostępne są opcje uszlachetniania takie jak folia błysk lub mat oraz laminat. Nakład od 10-ciu sztuk.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


KOPERTY CD/DVDopakuj atrakcyjnie swoje płyty

Kartonowe koperty na płyty CD/DVD to uniwersalny sposób, aby atrakcyjnie opakować dane zamieszczone na tych nośnikach. Ciekawy projekt okładki to bodziec aby po taką płytę sięgnąć. Zadruk w pełnym kolorze pozwala na umieszczenie na opakowaniu niezbędnych informacji o zawartości płyty.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


BILETYorganizujesz imprezę czy koncert zadbaj o profesjonalne bilety

Umożliwiają posiadaczowi wstęp i uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach zarówno o charakterze masowym i jak i zamkniętym. Dzięki opcji personalizacji bilety możemy ponumerować czy wstawić imię i nazwisko konkretnych osób. Dodatkowo dzięki perforacji bilety można wzbogacić w unikatowe kupony kontrole lub konkursowe, które można w łatwy sposób oddzielić od części głównej. Nakład od 10-ciu sztuk.


+ ZAPYTAJ O WYCENĘ


Ostatnie realizacje:

agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra
reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra
agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra reklama zielona góra agencja reklamowa zielona góra